Letná pohoda na Horehroní

V lete sa na Horehroní určite nudiť nebudete. Okrem nespočetných kilometrov značených turistických aj cykloturistických trás aj s nabíjacími stanicami pre e-biky si každý návštevník regiónu nájde to svoje. Náučné chodníky, lezecká stena na Táľoch, putovanie na koňoch alebo návšteva jaskýň. Spestrením je jazda historickými vlakmi - Horehronským expresom cez Telgártsku slučku alebo Čiernohronskou železničkou do lesníckeho skanzenu. Mimoriadnym zážitkom je romantická jazda Astrovlakom a pozorovanie nočnej oblohy astronomickými ďalekohľadmi.

Viac informácií na: www.horehronie.sk

Learn More

Zimné radovánky pre všetkých

Región ponúka lyžiarske strediská spojené pohodlne bezplatnými skibusmi aj pre bežkárov.

Lyžiarske strediská Jasná Nízke Tatry, Mýto Ski & Bike a Ski Tále sú ako stvorené pre rodiny aj dobrodruhov. Ponúkajú viac ako 70 km kvalitne upravených tratí pre začiatočníkov aj náročných lyžiarov.

Pre bežkárov sú pripravené bežecké trate priamo v areáli Ski Tále, alebo panoramatický okruh z Čertovice cez Pohanské až k vrcholovej stanici Mýto Ski&Bike. Novinkou sú bežecké trate aj s požičovňou pod Kráľovou Hoľou v Šumiaci, kde si milovníci adrenalínu môžu vychutnať jazdu na Fat-ebikoch s hrotmi.

Learn More